Zber plastových fliaš

Dňa 23.apríla 2007 sa na našej škole začal už tretí ročník zberu plastových fliaš. Za približne 15 pracovných dní sme vyzbierali viac ako 15 000 fliaš.
      Na prvom stupni priniesli najviac fliaš žiaci 2.B triedy /3488 kusov/. Na druhom mieste sú žiaci 4.B triedy /2180 kusov/, na treťom mieste žiaci 1.B triedy /2037 kusov/. Osobitnú pochvalu si zasluhujú títo žiaci:
  • 1.A Salak Peter
  • 1.B Ficíková Veronika, Choma Mário, Sekerák Ľuboš, Ždiňák Marcel, Osvald Tomáš
  • 1.C Bednařová Tamara, Gubacký Markus, Szabó Martin
  • 2.A Krivianská Erika
  • 2.B Boňková Simona, Cseto Ľubomír, Čiraková Petra, Fedič Kamil, Fedorco Róbert, Fic Marko, Ginda Adrián, Gordan Samko, Marková Natália, Rak Ján, Šperňák Kristián, Fenčák Dominik
  • 3.A Sekerák Ondrej, Mjachký Adam
  • 3.B Jančíková Kristína, Tóth Adam, Pandoš Jakub
  • 4.A Bednařová Alexandra, Haluska Adam
  • 4.B Kráľová Ingrid, Onduško Branislav, Sabovčíková Paula, Szilvási Tobiáš, Šudík Tomáš, Terebessyová Monika
  •       Na druhom stupni sa na prvom mieste umiestnili žiaci 6.B triedy. K žiakom, ktorý si zasluhujú osobitnú pochvalu z tejto triedy patria:
  • Gabika Bilecová, Bianka Jevičová, Daniela Onuferová, Rebeka Lebedová, Katarína Pristašová, Katarína Novotná

• Na druhom mieste sú žiaci 6.A triedy vďaka:
  • Michalovi Terebessymu a Veronike Szabovej

• Na treťom mieste žiaci 5.A triedy. Tu si pochvalu zasluhujú:
  • Dominika Jevčáková a Dominik Lučka
  • Všetkým, ktorí sa do zberu zapojili úprimne ďakujeme a víťazom blahoželáme.

Mgr. Bibiana Bilšáková

• návrat späť