ENVIROCHODNÍČEK

Žiaci prvého stupňa našej školy sa podieľali na podujatí, ktorým sa chceli vyjadriť k aktivitám školy určeným ku Dňu Zeme. Žiaci jednotlivých ročníkov školy prezentovali na našom fiktívnom chodníčku svoj názor k problémom týkajúcim sa ničeniu ale hlavne ochrane životného prostredia deťmi aj dospelými v našom bližšom aj širšom okolí.
      Svoj vlastný podiel na ochrane prírody vyjadrili na projektoch, ktoré prezentovali najprv vo svojich triednych kolektívoch a vybraté projekty predstavili spolužiakom v jednotlivých ročníkoch na našom "chodníčku." Najdôležitejším výsledkom nášho stretnutia bolo spoločné vyhlásenie, že najviac pomôžeme prírode tým, že v najbližšom čase vyčistíme lesné chodníčky blízkeho okolia nášho mesta.

Mgr. Helena Botková