Aj my sme už „interaktívni“

Vzdelávacia spoločnosť NOVA TRAINING s.r.o. v spolupráci s ÚPSVaR v Humennom usporiadala v dňoch od 1.4. do 30.4. 2009 školenie pre pedagógov našej školy s názvom „Obsluha interaktívnej tabule“. Cieľom podujatia bolo poskytnúť zúčastneným priestor na nadobudnutie vedomostí o možnostiach využitia interaktívnej tabule vo svojej práci a na získanie schopností a zručností pri práci s tabuľou.
       Školenie malo medzi účastníkmi pozitívny ohlas. Pedagógovia vysoko hodnotili aj jeho organizačné zabezpečenie. Touto cestou ďakujeme Mgr. Mariánovi Dobrovolnému za výklad, rady a odporúčania, ktoré u pedagógov našli svoju odozvu. Učitelia ocenili možnosť praktickej práce priamo pri tabuli, pretože najviac sa naučili, keď si teoretické znalosti vyskúšali sami.
       Dúfame, že interaktívna tabuľa bude v našej práci nevyhnutnou pomôckou a že k prvej z nich, ktorú sme vďaka tejto spoločnosti získali, pribudnú v budúcnosti aj ďalšie.

Mgr. Jana Kurilová