Po rokoch opäť v škole - stretnutie s bývalými učiteľkami

Je už takmer koniec školského roka a my sme sa rozhodli, že tento školský rok ukončíme netypicky. 25. mája obdržali pani učiteľky a pani vychovávateľky, ktoré kedysi učili na našej škole pozvánku na otvorenú hodinu do I.A a V.A triedy. Pozvanie prijalo 16 bývalých pedagogických pracovníkov.
        Prváci-ako námorníci sa na vyučovacej hodine plavili za poznaním. Hľadali najväčší poklad, ktorý sa nakoniec našiel na Ostrove pokladu v truhlici. Integrované tematické vyučovanie si mohli pozrieť bývalé kolegyne aj pri piatakoch. Nechýbala práca s internetom a dataprojektorom.
        Po otvorenej hodine si naše bývalé kolegyne mohli prezrieť zrekonštruované priestory školy, po ktorej nasledovalo „Posedenie pri prestretom stole“. Chceme sa poďakovať všetkým učiteľom, ktorí pôsobili a pôsobia na našej škole za ich obetavú prácu.

Kolektív učiteľov ZŠ Hrnčiarska