Deň matiek v 2.A

Prvé slovo, ktoré dieťa v živote najčastejšie vysloví je slovo mama. My, žiaci 2.A sme dlho rozmýšľali, akoby sme potešili naše drahé mamy. V rozprávkach sme dlho hľadali príbeh, ktorý by zaujal našich najdrahších.
Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu
      Keďže je nás v triede 8, dospeli sme k záveru, že pre symboliku tohto čísla bude asi najlepšia rozprávka o Snehulienke a siedmych trpaslíkoch.
Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu
      Scenár tohto príbehu bol všetkým známy a preto išla jeho dramatizácia veľmi ľahko. Okrem divadielka sme naše mamy potešili aj mažoretkovým tančekom, literárnym pásmom o stratenej húske, ale aj pesničkami a básničkami.
Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu
      Obrovský úspech zožal aj dnes už málo tancovaný tanec, pri ktorom si tanečníci často menia svoje partnerky - Mazúrka. Na záver vystúpenia sme naše mamy potešili aj krásnou bielou ružou a veľkým bozkom na čelo.
Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu
"Máme vás radi, milé naše mamy!"

Žiaci 2.A triedy