Karneval - „CRAZY DAY"

Svet okolo nás je farebný a pestrý. Farby a symbolika nás sprevádzajú každý deň, majú pre nás veľký význam. Balóny, konfety, karnevalové kostýmy, masky, parochne a škrabošky sú vrcholom farebnosti detí mladšieho školského veku. Tento vrchol farebnosti využili učitelia a žiaci našej školy a pripravili pre žiakov „CRAZY DAY“ - deň plný farieb, zábavy, fantázie i hravého vyučovania. Žiaci sa mohli po prvej vyučovacej hodine prezliecť do svojho bláznivého, karnevalového alebo päťfarebného oblečenia a zvyšok vyučovacieho času tráviť v prezlečení.
Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu
      Učitelia v jednotlivých triedach pripravili pre žiakov pestrý program, v ktorom nechýbal tanec, ani hudba.
Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu
      Tento fašiangový deň bol pre nás opäť originálny, neopakovateľný a nezabudnuteľný. Masky sa vyšantili, čarodejnice zalietali, rytieri zabojovali a všetci okúsili tanec s balónom. Veríme, že nielen tento farebný deň, ale aj tie ďalšie prinesú do našich dní radosť.

Učiteľky 1. - 4.ročníka