Upravené átrium

V minulom školskom roku žili žiaci našej školy Idiánskou tematikou. Vymýšľali sa indiánske mená, stavali indiánske stany, maľovali totémy, hral lakros... Aj keď tejto tematike venujeme naďalej patričnú pozornosť, predsa sme naše vyučovanie obohatili o čosi.
      Tento školský rok sa opäť vďaka projektu pani učiteľky Botkovej mení škola na niečo zaujímavé. ZŠ Hrnčiarska pracuje s tematikou Džungle. Výzdobu tried a chodieb prispôsobujeme svetu divočiny. Nechýbajú nám slony, opice, papagáje... a všetko čo do sveta divočiny patrí.
      Vďaka projektu "Areál zážitkov" sa nám podarilo v átriu našej školy vybudovať jedinečné a nefalšované preliezky a liany, na ktorých si žiaci vo vyučovacom a mimovyučovacom čase môžu vyskúšať svoju zručnosť a zdatnosť. Vďačíme za to možnosti realizovať projekt Zdravie v škole, ktoré vyhlásilo MŠSR a poskytlo nám dotáciu vo výške 70 000 Sk. Aj takouto formou sa zoznamujeme s niečím vzdialeným a nepoznaným.

Mgr. Bibiana Bilšáková