Nadaní žiaci v AquaCity

My, žiaci V.A, VI.A a VII.A, sme sa vybrali 30. apríla 2012 na poznávací výlet do Popradu. Našou úlohou bolo podrobne preskúmať vodný svet v krásnom vodnom svete AquaCity. A išlo nám to veľmi dobre.
Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu
      Hneď ako sme vyšli zo šatní, pobrali sme sa v skupinkách plniť svoje úlohy. Niektorí skúmali tmavé, rýchle, dlhšie či kratšie tobogany, iní zase rôzne druhy bazénov či zorbing, chodenie v nafúknutej guli po vode. Celý vodný svet sme s nadšením skúšali a skúmali celé tri hodiny.
Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu
      Vyšantení a zničení sme sa vybrali z bazéna autobusom do Prešova. Tam sme navštívili obchodné centrum Max. Keďže viacerí z nás boli po plávaní a skúmaní hladní, ako prvé sme hľadali miesto, kde sme sa mohli dobre najesť. Potom sme sa už „rozpŕchli“ po celom Maxe pomíňať posledné peniažky na darčeky pre seba a svojich blízkych.
Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu
      Po dlhej ceste a vyčerpávajúcej exkurzii sme sa domov vrátili šťastní no unavení vo večerných hodinách domov.

Diana Mundíková
Mladý redaktor